Konkurs - Podwórko Nivea

Wspólnie wygrajmy

Rodzinne miejsce zabaw w GROTNIKACH

Nivea organizuje kolejną akcję „Podwórko NIVEA”. Wybuduje niepowtarzalne Podwórko NIVEA w 40 lokalizacjach w całej Polsce. Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób.

Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największa liczbę Waszych głosów. Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia możesz oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację!

1. Wejdź na

Z

2. Każdego dnia

oddaj jeden głos

3. Zachęć znajomych

do głosowania

Przejdź na stronę głosowania

To niepowtarzalna szansa zrobić coś wielkiego dla Naszej społeczności niewielkim wysiłkiem. Poświęć 2 minuty dziennie i stań się bohaterem naszej społeczności 😉

UWAGA!

Czasami serwery Nivea są przeciążone i mogą występować problemy z wyświetleniem strony do głosowania lub oddaniem głosu. Prosimy nie zrażać się tym faktem, tylko spróbować zagłosować nieco później 😉

Stan głosowania na dzień:   15.04.2015    godz.: 22:00

 

Oddanych głosów na Grotniki

Średnia oddawanych głosów na Grotniki dziennie

Ilość brakujących głosów potrzebnych do wygranej

Zajmowane miejsce